Site Kullanımı

İddaa Oran analizlerini çıkartabilmek için iddaa analiz sitesinin kullanımında bilmeniz gerekenler.

1- http://www.iddaaanaliz.com/ web sitemizi ziyaret edin.
2- Sayfanın üst sağ tarafında bulunan Analiz butonunu tıklayarak, iddaa analiz sayfasına giriş yapınız

3- İddaa Analiz sitemizin Analiz kısmında, şimdiye kadar oynanan maçlardan oran analizini çıkartmak
istediğiniz maçın hangi Lige ait olduğunu lütfen arayıp üzerine tıklayınız.
Örneğin  arama yapacağımız maç  Almanya  1.liginde oynanıyor. AL1 Almanya Bundesliga1 kodunu tıklayınız.

Şekil - 1 Şekil - 2

 

4- Hangi lig olduğunu tümü bölümünden seçtikten sonra(resim1-2), eğer sadece iddaa’da verilen maç sonucu oranına göre arama yapmak istiyorsanız
Maç-Sonucu 1                    Maç-Sonucu X                    Maç-Sonucu 2
Bölümlerine maçla ilgili verilen oranları yazınız

Örneğin;

Resim 3

Bu oranda Almanya 1.Liginde şimdiye kadar biten maç sonuçlarının tamamını görmek istiyorsanız tarih aralığı kısmını boş bırakınız. Eğer ki belli tarih aralığındaki sonuçları görmek istiyorsanız o tarih aralığını
Tarih 1                  Tarih 2
Kısmına yazınız.
Son yapılması gereken en alt sol köşede bulunan ARA butonunu tıklayarak ,  iddaa analiz veritabanından son güncel verilere ulaşabilirsiniz.

5- Eğer sadece maç sonucu oranlarına göre çıkan iddaa istatistik analiz sonucu bana yetmez diyorsanız yazılı olan maç sonuç oranlarını silmeden hemen üzerinde bulunan,
Handikap 1                         Handikap X                         Handikap 2

Resim4

Resim 4’te görüldüğü gibi handikap1, X,2 oranlarınıda sırasıyla girerek, ilgili iddaa analiz verilerini dahada ayrıntılı olarak  bulabilirsiniz.
(tavsiyemiz aramaları bu şekilde yani sadece maç sonucu oranlarını değil handikap oranlarınıda girerek ayrıntılı aramanızdır bu şekilde daha sağlıklı sonuçlar önünüze çıkacaktır.)
örneğin;


Resim 5

6- Daha ayrıntılı filtreleme yapmanız da mümkün J Ben maçları sadece maç sonucu oranına veya handikap oranlarına bakarak  oynayamam diyenler için ; Alt-Üst kısmını da girerek dahada ayrıntılı iddaa analizi alabilirsiniz. (Resim 5)

Resim 5’te görüldüğü üzere, söz konusu maçla ilgili iddaa analiz tarafından verilmiş o maçla ilgili tüm verileri girerek çok kapsamlı bir istatistiki sonuç önünüze çıkacaktır.

7- Maçların oran iddaa analizlerini sadece maç sonucuna göre arayabilirsiniz yada sadece handikap oranlarına göre arayabilir yada her iki sinide girerek kapsamlı arayabilirsiniz.
Sadece önemli olan oran ;;iddaa analizini, yalnızca handikap oranlarına göre aramak isteyen iddaa analiz kullanıcıları ev sahibi takım, misafir takım ve tüm takım butonlarını da değiştirmeleri gerekir. Handikap oranı hangi takıma verildi ise o buton işaretlenmeli. Diğer bütün sorgulamalarda tüm takımlar butonu işaretlenmeli!!!
(Resim 6)

Resim 6

Herhangi bir değer girildiğinde eğer hiçbir sonuç çıkmıyorsa, demek ki verilen o oranlarda  ve söz konusu olan o lig de  daha önce hiçbir maç oynanmamış demektir.

 

İlk görüşte karmaşık gibi görünen site kullanımı esasında son derece basittir. 10 – 15 kere değişik iddaa maç oranları verilerini girip ARA butonunu tıkladığınızda önünüze tüm iddaa istatistiki sonuçlar çıkacak ve kullanımı çok basit olduğunu fark edeceksiniz.

ÖRNEKLENDİRME:

 

Almanya Bundesliga’da 25.09.2011 tarihinde oynanan Werder Bremen – Hertha Berlin maçına bakalım;

Maç sonucuna göre oranlar 1.65  3.30  3.40 olarak verilmiş

Tabloya bu şekilde girelim

Bu verilere göre maç banko 1 olarak görünmekte.
Bu maç gerçekte de 2-1 Werder Bremen’in galibiyetiyle sonuçlandı.